Неділя, 20.06.2021, 14:52
Вітаю Вас Гість | RSS

неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА)
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту

Форма входу
Логін:
Пароль:
Меню сайту

Бібліотека файлів

Головна » Безкоштовні Файли » Інше [ Додати матеріал ]

Итоговая версия Налогового кодекса Украины (23.11.2010) | Підсумкова версія Податкового кодексу України (23.11.2010)
27.11.2010, 21:04

RUS Окончательная редакция принятого Верховной Радой на минувшей неделе Налогового кодекса - с учетом так называемых "технических поправок" в него, проголосованных депутатами в пятницу, 19 ноября. На поверку выяснилось, что "технические поправки" оказались далеко не такими уж и техническими.

UKR Остаточна редакція прийнятого Верховною Радою на минулому тижні Податкового кодексу - з урахуванням так званих "технічних поправок" до нього, проголосованих депутатами в п'ятницю, 19 листопада. На перевірку з'ясувалося, що "технічні поправки" виявилися далеко не такими вже й технічними.

RUS
В частности, они включают некоторые уступки по отношению к представителям малого бизнеса: перечень запрещенных для "упрощенцев" видов деятельности сократился на 7 видов. В число "реабилитированных" попали сферы перевозок и развлечений, инжиниринговые услуги, геодезические и геологические работы, технические испытания, телерадиовещание и розничная торговля через торговые автоматы. Но как раз об этом власти сообщили.
Сообщили они и том, что для расчета налогооблагаемой базы по налогу на недвижимость будет использоваться жилая площадь вместо общей. Что с учетом освобождаемого от налогообложения минимума (120 кв. м для квартир и 250 кв. м для домов) делает введение этого налога абсолютно бессмысленным. Наконец, не было оставлено в тайне и продление до 2018 г. специального режима налогообложения при переработке мяса и молока.
А вот "техническую правку" о том, что судебное обжалование отныне не является основанием для остановки выполнения денежного обязательства (именно в таком нездоровом виде соответствующая норма присутствовала еще в летней редакции проекта Кодекса! ) авторы изменений упомянуть забыли напрочь!
И это далеко не единственное изменение отнюдь не технического характера, которое былo внесенo в Кодекс 19 ноября.

В архиве:
- Азаров назвал Налоговый кодекс Украины самым либеральным в Европе.avi
- Итоговая версия Налогового кодекса документ.doc
- Новый налоговый кодекс Украины – текст законопроекта ко второму чтению 15.11.2010.doc

UKR Зокрема, вони включають деякі поступки по відношенню до представників малого бізнесу: перелік заборонених для "спрощенців" видів діяльності скоротився на 7 видів. У число "реабілітованих" потрапили сфери перевезень і розваг, інжинірингові послуги, геодезичні і геологічні роботи, технічні випробування, телерадіомовлення і роздрібна торгівля через торговельні автомати. Але як раз про це владу повідомили.
Повідомили вони і те, що для розрахунку бази оподаткування з податку на нерухомість буде використовуватися житлова площа замість загальної. Що з урахуванням звільняється від оподаткування мінімуму (120 кв. М для квартир і 250 кв. М для будинків) робить введення цього податку абсолютно безглуздим. Нарешті, не було залишено в таємниці і продовження до 2018 р. спеціального режиму оподаткування при переробці м'яса і молока.
А ось "технічну правку" про те, що судове оскарження відтепер не є підставою для зупинки виконання грошового зобов'язання (саме в такому нездоровому вигляді відповідна норма була присутня ще в літній редакції проекту Кодексу!) Автори змін згадати забули геть!
І це далеко не єдина зміна аж ніяк не технічного характеру, яке співавт.: Поворознюк В.В. внесенo до Кодексу 19 листопада.

В архіві:
- Азаров назвав Податковий кодекс Україні найбільш ліберальним в Европе.avi
- Підсумкова версія Податкового кодексу документ.doc
- Новий податковий кодекс Україні - текст законопроекту до другого читання 15.11.2010.doc

Категорія: Інше | Додав: Admin | Теги: Итоговая, версія, Підсумкова, кодексу, Податкового, Налогового, (23.11.2010), версия, украины, кодекса
Назва: Итоговая версия Налогового кодекса Украины (23.11.2010) | Підсумкова версія Податкового кодексу України (23.11.2010)
Переглядів: 747 | Завантажень: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Цікаво!
Перший неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА) © 2010 - 2021
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту (Державна Академія Статистики, Обліку та Аудиту)
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт http://nasoa.org.ua обов'язкове!

Перший Неофіційний сайт студентів НАСОА не надає електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням і каталогізацією посилань, які присилаються та публікуються нашими читачами. Якщо ви є правовласником якого-небудь матеріалу і не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв'яжіться з нами і ми видалимо їх. Файли для обміну надані користувачами сайту, і адміністрація не несе відповідальності за їх зміст. Прохання не заливати файли, захищені авторськими правами, а також файли нелегального змісту!

каталог сайтів