Субота, 19.06.2021, 05:35
Вітаю Вас Гість | RSS

неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА)
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту

Форма входу
Логін:
Пароль:
Меню сайту
Економічні новини
Головна » 2011 » Травень » 22

ЮНЕСКО визначить ТОП-200 кращих ВНЗ України
12 січня, 16:44 коментарів немає друкувати

Кафедра ЮНЕСКО розпочала приймати заявки від вишів на участь у проекті «ТОП-200 Україна», який має визначити кращі заклади року. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-службі центру «Євроосвіта».

Розпочато підготовку до визначення рейтингів університетів України III та IV рівнів акредитації «ТОП-200 Україна» у 2011 році.

П’ятий рік поспіль кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» на підставі Меморандуму з центром UNESCO-CEPES виконує проект з визначення рейтингів університетів України III та IV рівнів акредитації «ТОП-200 Україна».

Розроблені методологія та інструментарій визначення рейтингів відповідають Берлінським принципам, прийнятим міжнародною експертною групою IREG з визначе ... Читати далі »

Переглядів: 2308 | Додав: Admin | Дата: 22.05.2011 | Коментарі (2)

Цікаво!
Перший неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА) © 2010 - 2021
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту (Державна Академія Статистики, Обліку та Аудиту)
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт http://nasoa.org.ua обов'язкове!

Перший Неофіційний сайт студентів НАСОА не надає електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням і каталогізацією посилань, які присилаються та публікуються нашими читачами. Якщо ви є правовласником якого-небудь матеріалу і не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв'яжіться з нами і ми видалимо їх. Файли для обміну надані користувачами сайту, і адміністрація не несе відповідальності за їх зміст. Прохання не заливати файли, захищені авторськими правами, а також файли нелегального змісту!

каталог сайтів