Неділя, 20.06.2021, 16:01
Вітаю Вас Гість | RSS

неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА)
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту

Форма входу
Логін:
Пароль:
Меню сайту
Економічні новини
Головна » 2011 » Лютий » 17 » Київський волонтер з хорошою репутацією
23:00
Київський волонтер з хорошою репутацією


Програма “Київський волонтер” передбачає залучення 6000 волонтерів, які попередньо будуть відібрані та пройдуть 100 годинний курс мовно-функціональної підготовки

Наприкінці 2010 року Головне управління з підготовки ЄВРО 2012 разом з Головним управлінням освіти і науки презентувало Концепцію програми «Київський волонтер». Її слухачами були структурні підрозділи міської влади, особовий склад Ради ректорів Київського вузівського центру, учасники студентської ради, а також представники вітчизняних та іноземних громадських організацій.

Програма “Київський волонтер” передбачає залучення 6000 волонтерів, які попередньо будуть відібрані та пройдуть 100 годинний курс мовно-функціональної підготовки. До програми буде включено 5 основних навчальних модулів: “Волонтерство і спорт”, ”Організаційно-технологічна підготовка волонтерів”, “Соціально-психологічна підготовка волонтерів”, “Інформаційно-комунікативна підготовка волонтерів” та “Краєзнавчо-туристична підготовка волонтерів”.

Використання волонтерської допомоги у спорті є специфічною соціальною програмою, яка має застосування не лише у сфері формування здорового способу життя, а й у сфері взаємодії між державою та громадськими вітчизняними й зарубіжними організаціями.

Волонтерський рух в місті Києві дозволить не лише гідно прийняти гостей європейського чемпіонату, а також сприятиме загальному підвищенню соціальної та громадської активності молоді та мешканців столиці.

Обов’язковими критеріями відбору волонтерів на час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу вік волонтера – щонайменше 18 років, базове володіння англійською чи іншою іноземною мовою, та, щонайголовніше, - наявність хорошої репутації.

Джерело: КМДА


Система Orphus


Переглядів: 1250 | Додав: Aloha | Теги: Євро, студент, євро 2012 Ураїна - Польща, євро 2012, 2012, волонтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Цікаво!Перший неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА) © 2010 - 2021
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту (Державна Академія Статистики, Обліку та Аудиту)
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт http://nasoa.org.ua обов'язкове!

Перший Неофіційний сайт студентів НАСОА не надає електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням і каталогізацією посилань, які присилаються та публікуються нашими читачами. Якщо ви є правовласником якого-небудь матеріалу і не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв'яжіться з нами і ми видалимо їх. Файли для обміну надані користувачами сайту, і адміністрація не несе відповідальності за їх зміст. Прохання не заливати файли, захищені авторськими правами, а також файли нелегального змісту!

каталог сайтів