Неділя, 20.06.2021, 14:07
Вітаю Вас Гість | RSS

неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА)
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту









Форма входу
Логін:
Пароль:
Меню сайту
Економічні новини
Головна » 2010 » Серпень » 3 » У вузів є останній день...
23:07
У вузів є останній день...


Дмитро Табачник дав ВНЗ останній день, щоб вивісити списки, які надійшли.

Про це пішла мова в роз'ясненні міністра освіти Дмитра Табачника "з приводу процедури зарахування до вищих навчальних закладів".

"Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, прийом документів від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти, а також проведення вступних випробувань та творчих конкурсів у вищих навчальних закладах закінчується 5 серпня 2010, а рейтинговий список вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування, повинен бути оприлюднений не пізніше 6 серпня 2010 ".

Крім того, було зазначено, що "зарахування вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну форму навчання за державним замовленням здійснюється не пізніше 15 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб - тільки після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки (спеціальності ), але не пізніше 25 серпня ".

"У зв'язку з вищевикладеним, Міністерство освіти і науки знову підкреслює суворе дотримання приймальними комісіями вищих навчальних закладів вимог Умов прийому і відкритою і прозорою для громадськості процедури зарахування до вищих навчальних закладів".

За матеріалами УНІАН

Система Orphus


Переглядів: 746 | Додав: Admin | Теги: 2010, день, ВНЗ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Цікаво!







Перший неОфіційний сайт студентів НАСОА (ДАСОА) © 2010 - 2021
Національна Академія Статистики, Обліку та Аудиту (Державна Академія Статистики, Обліку та Аудиту)
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт http://nasoa.org.ua обов'язкове!

Перший Неофіційний сайт студентів НАСОА не надає електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням і каталогізацією посилань, які присилаються та публікуються нашими читачами. Якщо ви є правовласником якого-небудь матеріалу і не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв'яжіться з нами і ми видалимо їх. Файли для обміну надані користувачами сайту, і адміністрація не несе відповідальності за їх зміст. Прохання не заливати файли, захищені авторськими правами, а також файли нелегального змісту!

каталог сайтів